A picture

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

Obsah

Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským
Blatná na Ostrove, Alapiskola Sárosfa

 

Sídlo: Blatná na Ostrove č. 203

Kontakt: 031/55 98 195

Riaditeľka: Mgr. Alžbeta Hliváková

Učiteľka: Eva Kozmérová, Bc. Rebeka Majorová

Vychovávateľka: Eva Kozmérová

Základná škola sa nachádza v areály vzdelávacích inštitúcií obce. Nájdete ju v tichej lokalite,  kde je veľa zelene.  Má vyhradený školský dvor, na ktorom sa nachádza športové ihrisko, basketbalový kôš, preliezačky, hojdačky a  šmykľavka.

Škola má 5 žiakov. Vyučovací proces prebieha v ročníkoch 1-4. V školskom roku 2019/20 sa vyučuje v spojenej triede pre ročníky 1-2.  V budove školy sú vytvorené 2 triedy - jedna slúži na vyučovací proces, druhá ako učebňa cudzieho jazyka,  telocvična a školský klub. Stravovanie je zabezpečené a školskej jedálni,  ktorá sa nachádza v areály školy.  

Škola je otvorená od 7,00 hodiny. Školský klub do 16,00 hodín.

 

iskola

 

suli

Vážení rodičia!

Prišiel čas zápisu do prvej triedy. Rodičia pri výbere školy pre svoje dieťa stoja pred vážnym a zodpovedným rozhodnutím.

Vy rodičia, želáte si pre nich to najlepšie a určite chcete, nielen aby sa vzdelávali, ale aby boli v škole šťastné, vyvážené, aby sa rozvíjali podľa svojich najlepších schopností.
Prvé školské roky vo významnej miere ovplyvňujú nielen životy detí, ale aj rodičov, starých rodičov a rodiny. Sú rozhodujúce pri získavaní nových vedomostí a zručností. Preto je mimoriadne dôležité poskytnúť deťom priateľské a útulné prostredie, ktoré sú im známe.
Pri výbere školy Vám určite pomohla aj dobrá spolupráca s našou materskou školou, organizovanie spoločných programov a stretnutí s pedagógmi našej základnej školy. V priateľskom rozhovore s našimi učiteľmi ste mohli nazrieť do učebného procesu školy, mohli ste si prezrieť budovu, moderné vybavenie, rodinne zariadené priestory a interaktívne pomôcky, ktoré napomáhajú úspešnému napredovaniu a harmonickému rozvoju Vášho dieťaťa.

My učitelia, sa zo všetkých síl budeme snažiť, aby sa Vaše dieťa v našej škole cítilo spokojne a strávilo v nej najkrajšie chvíle, ktoré sú v živote dieťaťa veľmi dôležité.

Vážme si malú školu, ktorá v našej dedine stále existuje, podporujme komunitu, v ktorej žijeme!

Ďakujeme, že ste si vybrali nás!

S úctou

Alžbeta Hliváková, riaditeľka ZŠ
Terézia Földváry, starostka obce
Alžbeta Véghová, riaditeľka MŠ

 

zs

 

Ak ste sa rozhodli venovať nám 2% z Vašich daní z príjmov, poprosíme Vás o stiahnutie a vyplnenie nasledovných tlačív:

Vyhlásenie

Potvrdenie

ĎAKUJEME